Ga met het OV naar Breda Jazz Festival
Van 14 t/m 17 mei vindt het Breda Jazz Festival weer plaats in de binnenstad van Breda. Ga relaxed op pad en pak de bus. Onze chauffeurs zijn de BOB!
Ga met het OV!
Breda is heel goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Zowel met de trein als met de bus. Vanaf Station Breda wandel je in 5 minuten de binnenstad van Breda in. Van en naar Station Breda rijden er vele streek- en stadsbussen.
Plan je reis vooraf
Plan je reis van huisdeur tot festival en weer terug met een reisplanner, zoals de planner op 9292.nl, Google Maps of de planner op deze website. De bushaltes waar je je reis naartoe kunt plannen zijn station Breda of bushaltes Breda, Vlaszak of Breda, Centrum, middenin de stad.
Check in en uit met je betaalpas
In- en uitchecken in de bus kan tegenwoordig heel eenvoudig met je eigen betaalpas. Je betaalt dan het normale OV-chipkaarttarief. Contant betalen in de bus is niet mogelijk!