Extra busritten naar Stappegoor in Tilburg en het Kempenhorst College in Oirschot

Vanwege de strenge lockdown rijden de bussen in Brabant volgens de vakantiedienstregeling. Een aantal scholen zijn echter nog wel open voor examenleerlingen en praktijkonderwijs. Dit vereist extra busvervoer van en naar Stappegoor in Tilburg (lijn 1) en het Kempenhorst College in Oirschot (lijn 142). Daarom zijn er vanaf maandag 11 januari 2021 van maandag t/m vrijdag in de ochtend een aantal extra ritten.

Let op: deze ritten staan nog niet in de reisplanners dus als je je reis plant worden onderstaande ritten niet zichtbaar.

 

Extra rit lijn 142

   

Tilburg Centraal Station (perron E)

07:21

Tilburg, Arriva

07:29

Tilburg, ETZ Elisabeth Busstation

07:34

Hilvarenbeek, Doelenstraat

07:43

Hilvarenbeek, Vrijthof

07:45

Hilvarenbeek, Joh.van Brabantlaan

07:47

Diessen, Julianastraat

07:51

Middelbeers, Hoogdijk

07:56

Oostelbeers, Andreasstraat

08:00

Oirschot, St. Jorisstraat

08:10

 

Extra ritten lijn 1

 
         

Bus 1

       

Tilburg, Centraal Station (perron F)

08:00

08:31

09:01

 

Tilburg, Stappegoor/IJsbaan

08:12

08:43

09:13

 
         
         

Bus 2

       

Tilburg, Centraal Station (perron F)

08:17

08:46

09:16

09:45

Tilburg, Stappegoor/IJsbaan

08:29

08:58

09:28

09:57